EST

Projekti "Kõik inimesed on väärtuslikud!" laiemaks eesmärgiks on ühiskonna sidususe suurendamine, erivajadustega noortele uute innovaatiliste võimaluste pakkumine ning julgustamine osalema aktiivselt igapäevaselt ühiskonna elus.

Projektiga soovime ühiskonda (sh. eriti noori) panna rohkem mõtlema sellele, et ka puuetega noortel on palju oskusi ja tuleks vaadata kaugemale, kui ainult puuet. Otseseks mõjuks on antud projektis osalevate noorte mõttemaailma muutumine - puudega noored näevad, et nad ka saavad asjadest osa võtta ning noored näevad, et puudega noored ei olegi nii palju teistsugused.

Antud projektiga soovime panna noori sh. erivajadustega noori ise aktiivselt ja loovalt kaasa rääkima ühiskonnas ning tähelepanu juhtima sellele, et ka erivajadustega inimesed on täisväärtuslikud kodanikud ja neid ei tohi eemale peletada vaid peaks kaasama erinevatesse tegevustesse ning ühiskonda kuna ka neil on omad oskused.

"Käesolev projekt on ellu viidud Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil ning selle projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust"

print
TARTU AHHAA keskuse külastus

Kahjuks kõik kohad on juba täis aga olete kõik oodatud osa võtma meie järgnevatest tegevustest.

tLähme vaatama ja saame teada kuidas kõik meid mõjutavad loodusjõud toimivad. Külastuse käigus saame ülevaate AHHAA keskusest, vaatame läbi planetaariumis mängitava etenduse ning siis teeme käed šhokolaadiseks ;)

Ühise transpordiga sõidame Tallinnast Tartusse kus peale mitme tunnist madistamist AHHAAs võtame hoo maha ning täidame kõhtu peale mida hakkame tagasi Tallinna liikuma.

Kindlasti võta kaasa ka oma sõber, et antud külastus oleks meeldejääv ;)

Aeg: 11. November 2012 kell 9:00 väljasõit (kogunemine kell 8:30) tellitud bussiga Tallinnast ja 19:00 oleme tagasi Tallinnas

Kogunemine toimub bussijaama taga olevas busside parklas

Koht: AHHAA keskus, TARTU

Täpsem ajakava:

  • 12:00 TARTU AHHAA keskuse ekskursioon
  • 12:30 Planetaariumi etendus ainult meile
  • 13:00 Šhokolaadi töötuba
  • 15:00 Söömine [Teavita oma söögi soov siit menüüst hiljemalt 2.november e-mailile ragnar [ät] meego . ee - söök makstakse projekti poolt kinni]

Oodatud on kõik noored vanuses 15-25(30). Noortele ja saatjatele on osavõtt ning söök TASUTA. Kohtade arv piiratud bussi ja ekskursiooni mahutavusega ehk 25 kohta!

Küsimuste korral aitavad: Ragnar - ragnar [ät] meego . ee

Kollane Maasikas Küsimused ja vastused: Ragnar Tammeleht - ragnar [ät] meego.ee