EST

Projekti "Kõik inimesed on väärtuslikud!" laiemaks eesmärgiks on ühiskonna sidususe suurendamine, erivajadustega noortele uute innovaatiliste võimaluste pakkumine ning julgustamine osalema aktiivselt igapäevaselt ühiskonna elus.

Projektiga soovime ühiskonda (sh. eriti noori) panna rohkem mõtlema sellele, et ka puuetega noortel on palju oskusi ja tuleks vaadata kaugemale, kui ainult puuet. Otseseks mõjuks on antud projektis osalevate noorte mõttemaailma muutumine - puudega noored näevad, et nad ka saavad asjadest osa võtta ning noored näevad, et puudega noored ei olegi nii palju teistsugused.

Antud projektiga soovime panna noori sh. erivajadustega noori ise aktiivselt ja loovalt kaasa rääkima ühiskonnas ning tähelepanu juhtima sellele, et ka erivajadustega inimesed on täisväärtuslikud kodanikud ja neid ei tohi eemale peletada vaid peaks kaasama erinevatesse tegevustesse ning ühiskonda kuna ka neil on omad oskused.

"Käesolev projekt on ellu viidud Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil ning selle projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust"

print
Loomaaia külastus

Suure huvi tõttu on antud ekskursiooni rühm täis ning antud hetkel on võimalik osa võtta näiteks Raba Matkast, mille käigus tutvutakse raba, taimestiku ja loodusega! Varsti ka järgnevate tegevuste info!

Lähme külla Tallinna loomaaeda kus saame teada loomade elust ja olust.

Saame kõik kokku Tallinna Loomaaia pea väravas ning sealt jalutame loomaias ringi koos Aleksei Turovskiga, kes tutvustab oma entusiastlikul viisil loomade eluolu ja jagab meiega kõiki oma teadmisi. Ekskursioon võtab aega umbes 2-3 tundi.

Peale teadmisterohket jalutuskäiku võtame aja maha ning suhtleme, et õppida tundma üksteist ning täidame oma tühjaks jalutatud kõhtusid.

Kindlasti võta kaasa ka oma sõber, et antud külastus oleks meeldejääv ;)

Aeg: 27.oktoober 2012 kell 13:00-17:00

Koht: Tallinna Loomaaed (www.loomaaed.ee)

Oodatud on kõik noored vanuses 15-25(30). Noortele on külastus ja ekskursioon TASUTA!
Kohtade arv piiratud!

Küsimuste korral aitavad:
Eilika - eilika . lukkonen [ät] gmail . com või Ragnar - ragnar [ät] meego . ee

Kõik, kes tulevad kaugemalt, kui Tallinn või kellel on transporti vaja Tallinna piires peavad sellest teada andma aadressil ragnar [ät] meego . ee ning teie transport kas makstakse kinni või leitakse mõni muu lahendus kuidas ühise transpordivahendini jõuda.

Kollane Maasikas Küsimused ja vastused: Ragnar Tammeleht - ragnar [ät] meego.ee