EST

Projekti "Kõik inimesed on väärtuslikud!" laiemaks eesmärgiks on ühiskonna sidususe suurendamine, erivajadustega noortele uute innovaatiliste võimaluste pakkumine ning julgustamine osalema aktiivselt igapäevaselt ühiskonna elus.

Projektiga soovime ühiskonda (sh. eriti noori) panna rohkem mõtlema sellele, et ka puuetega noortel on palju oskusi ja tuleks vaadata kaugemale, kui ainult puuet. Otseseks mõjuks on antud projektis osalevate noorte mõttemaailma muutumine - puudega noored näevad, et nad ka saavad asjadest osa võtta ning noored näevad, et puudega noored ei olegi nii palju teistsugused.

Antud projektiga soovime panna noori sh. erivajadustega noori ise aktiivselt ja loovalt kaasa rääkima ühiskonnas ning tähelepanu juhtima sellele, et ka erivajadustega inimesed on täisväärtuslikud kodanikud ja neid ei tohi eemale peletada vaid peaks kaasama erinevatesse tegevustesse ning ühiskonda kuna ka neil on omad oskused.

"Käesolev projekt on ellu viidud Euroopa Ühenduse programmi Euroopa Noored toetuse abil ning selle projekti sisu ei pruugi tingimata kajastada Euroopa Ühenduse või Euroopa Noored Eesti büroo seisukohti ega hõlma nendepoolset vastutust"

print
Rabamatk

Tore jalutuskäik rabas koos hariva ümbruse tutvustusega ning meeldejääva toiduvalmistamisega.

Ühise transpordiga sõidame Harjumaa piires ühe raba külje alla ning sealt jalutame tund - poolteist mööda raba laudteid. Tee peal tutvume looduse omapäraga ning saame läbi haritud inimese teada, mis taimed seal kasvavad ja kuidas loodus seal toimib.

Peale jalutuskäiku istume maha ja õpime teineteist tundma lähemalt ning lõkke leegis teeme süüa, nii kuidas seda looduses peaks tegema. Kui oleme kõik oma kõhud täis saanud ja teineteisega tuttavaks hakkame tagasi transpordini liikuma.

Kindlasti võta kaasa ka oma sõber, et antud külastus oleks meeldejääv ;)

Aeg: 22. oktoober 2012 kell 11:00 väljasõit tellitud bussiga Tallinnast ja umbes 17:00 tagasi Tallinnas

Vastavalt soovijatele kogume soovijad tallinnast kokku ja siis sõidame Rappa ;)

Koht: Harjumaa raba - Kakerdaja raba

Oodatud on kõik noored vanuses 15-25(30). Noortele on osavõtt TASUTA.
Kohtade arv piiratud bussi mahutavusega!

Küsimuste korral aitavad: Ragnar - ragnar [ät] meego . ee

Kui sina leiad, et oled võimeline ja soovid antud ettevõtmisest osa saada siis kindlasti registreeri ennast all järgneva vormi kaudu !

Kõik, kes tulevad kaugemalt, kui Tallinn või kellel on transporti vaja Tallinna piires peavad sellest teada andma aadressil ragnar [ät] meego . ee ning teie transport kas makstakse kinni või leitakse mõni muu lahendus kuidas ühise transpordivahendini jõuda.

Kollane Maasikas Küsimused ja vastused: Ragnar Tammeleht - ragnar [ät] meego.ee