Jälgi meid:  Facebook
"Õhukitarri" mängimine on alistumine muusikale ilma mingisuguse reaalse instrumendita ning kus kõik inimesed on võrdsed olenemata nende rassist, soost, vanusest, sotsiaalsest staatusest ja seksuaalsest orientatsioonist. Mis toimus ...
Loe siit reegleid ja nippe ;)
Pilte Õhukitarri võistlustelt
2012 Eesti Meister Oulu MMil
2011 Eesti Meister Oulu MMil
2009-'10 Eesti Meister Oulu MMil

Blogi
 
On see tont või mees aga tema tuli rahu tooma!
andro_2012

2012.aasta 15.-16.juunil toimunud Rabarock võõrustas ka see aasta Õhukitarri Eesti Meistrivõistlusi.

Meistrivõistluste läbi viimiseks ulatas abikäe ISIC Eesti, kes pani selleks puhuks püsti "ISIC tinistab Õhukitarri" telgi.


Seegi kord said kõik soovijad mõlemal festivali päeval proovile panna oma oskused õhukitarri laval ning lõpuks ka piisava julguse olemasolul astuda üles finaalis ehk Õhukitarri Eesti Meistrivõistlustel.


Iga lavale astuja julgus sai premeeritud: ISIC hambahügieeni pakiga, Orbit nätsude ning Saku Rockiga.

Peaauhinna selle aasta meistrile pani välja R-music, kes andis parimale õhukitarritajale täiesti uue Washburn'i elektrikitarri.

Täname kõiki laval oma õhukitarri mängimise oskust näidanuid ja soovime palju palju õnne 2012. aasta Õhukitarri Eesti meistrile Androle, kes kaitses see aasta oma eelmine aasta võidetud tiitlit ning tõestas publikule, et ka see kord on tema parim.

Eesti Meistrivõistlustel on igale finalistile antud 1 minuti aega teha oma välja valitud loo järgi kava, peale mida žürii valib välja kolm parimat, kes teevad korraldajate poolt välja valitud ja selle hetkeni salajas hoitud üllatusloo järgi kohapeal välja mõeldud kava. Seekordne üllatuslugu oli:

RAM JAM - Black Betty (vaata ja kuula siit lugu youtubes).

Suured kummardused ja tänusõnad ka meie toetajatele ISIC, Orbit ja Saku ning meie sõpradele RABAROCK JA R-MUSIC.

17. 06. 2012
 
Tahad ka oma ettevõttega rokkida ja aidata kaasa õhukitarrile. Võta ühendust ragnar [ät] meego.ee

"WASHBURN" elektrikitarri
annab peaauhinnaks
R-music

ISIC