Jälgi meid:  Facebook
"Õhukitarri" mängimine on alistumine muusikale ilma mingisuguse reaalse instrumendita ning kus kõik inimesed on võrdsed olenemata nende rassist, soost, vanusest, sotsiaalsest staatusest ja seksuaalsest orientatsioonist. Mis toimus ...
Loe siit reegleid ja nippe ;)
Pilte Õhukitarri võistlustelt
2012 Eesti Meister Oulu MMil
2011 Eesti Meister Oulu MMil
2009-'10 Eesti Meister Oulu MMil

Blogi
 
Eesti Meistri meediakajastus
Tormis

Vaata siit Eesti meistri etteastet 2009. aasta õhukitarri maailmameistrivõistlustel ja siit kõikide finalistide etteasteid.

Vaata siit (25. minut) 2009 Eesti Meistri etteastet Maailmameistrivõistlustel Oulus (Reporteri videoklipp).

Diil oli Eesti meistri peasponsor : vaata siit

03. 09. 2009
 
Õhukitarrist

--- EST

"Õhukitarri" mängimine on alistumine muusikale ilma mingisuguse reaalse instrumendiga. Igaüks võib maitsa roki kuulsust mängides "Õhukitarri". Selle jaoks ei ole tarvis mingit kindlat varustust ja kohta ning erilisi oskusi. "Õhukitarri" mängides on kõik inimesed võrdsed olenemate nende rassist, soost, vanusest, sotsiaalsest staatusest ning seksuaalsest orientatsioonist.

--- ENG

Air Guitar is all about surrendering to the music without having an actual instrument. Anyone can taste rock stardom by playing the Air Guitar. No equipment is needed, and there is no requirement for any specific place or special skills. In Air Guitar playing all people are equal regardless of race, gender, age, social status or sexual orientation.

06. 06. 2009
 
Tahad ka oma ettevõttega rokkida ja aidata kaasa õhukitarrile. Võta ühendust ragnar [ät] meego.ee

"WASHBURN" elektrikitarri
annab peaauhinnaks
R-music

ISIC