Mis on õhukitarr
Mis on õhukitarr

"Õhukitarri" mängimine on alistumine muusikale ning taustaks mängiva muusikapala kitarri mängimise matkimine ilma mingisuguse reaalse instrumendita. "Õhukitarri" mängides on kõik inimesed võrdsed olenemata nende puudest või erivajadusest, rassist, soost, vanusest, füüsilistest eeldustest, sotsiaalsest staatusest, seksuaalsest orientatsioonist. Nagu ütles üks noor Eesti neiu: "Õhukitarr on elustiil!".

Õhukitarri on võimalik mängida ükskõik kus ja kellel, kuna selle mängimiseks ei vaja inimene muud, kui ainult head fantaasiat ning julgust, et kujutada enda käte vahele kitarr ning mõelda laulule oma mõtteis, mille järgi seda mängida. Selleks, et õhukitarri mängida, ei pea sa oskama akorde ja õigeid kitarri mängimise liigutusi, piisab, kui hoiad ühte kätt üleval pool ja teist allpool ning liigutad alumist kätt üles alla matkides kitarri mängimist.


Vaata Õhukitarri ametlikku lehte www.meego.ee/ag või facebooki www.facebook.com/AirGuitarEstNatuke fantaasiamängu:

Oled tohutult heal kontserdil. Muusika on täiuslik ning rahvas möirgab kaasa ja raiub pead. Sinul aga hakkavad sõrmed muusika rütmis liikuma, üritades alateadlikult tabada erinevaid kitarri riffe. See muutub kiiremaks ja peagi avastad, et su käed liiguvad kitarri soolode ajal üles alla.

Ja järsku oledki sina laval ning kõikide silmapaaride vaateväljas kuna sina oledki selle õhtu staar! Jah, sina mängid muusikat teistele ja ei tulnud kontserti kuulama. Sinu käte vahel on kitarr, mis teeb kauneimat heli ning kõik sulavad sinu soolode käes.

Niisama järsku, kui sinu kätte sai kitarr ning sina lavale, saab otsa ka mängiv muusika ja oh häda tuleb välja, et oled ikkagi külaline kontserdil. Kuid see eelmine tunne.. nii soe.. nii tahetud.. nii rokkiv.. see ei kao ning kõik järgmised lood püüad veel paremini kaasa mängida, kuid mitte ainult vähestele lubatud kitarri vaid kõigile lubatud ja selget ÕHUKITARRI !

JAH see on lihtne - pane lugu mängima ja liiguta käsi nii kuidas sulle tundub, et peaks kitarri peal liigutama ja oledki õhukitarrist!
Lisa veel väike liikumine ja kostüüm ning sina võidki olla EESTI MEISTER!

Sitemap
© MTÜ Kollane Maasikas