Rongipidu
Teele, jah, teele nüüd! Pikk on tee, pikk on tee - algust ja lõppu sel varjab silmapiir.
Tundmatust lubades vagun suur, sinine, veereb ja igaüht kaugustesse viib.

Ja näe pilte on hakanud netti jõudma :D


" www.tudengiportaal.ee/galerii/thumbnails.php?album=38
" www.album.ee/?o=300144100
" www.tsykkel.pri.ee/pildid/viljandi16sept2004
" www.pilt.ee/nagg

TLÜ PIDU @ Viljandi 16 September !!!

Rongilise meelespea:

" Olen rõõmus ja rahulik
" Tean, kus on sissekäik ja kus väljakäik
" Klaastaara jätan koju
" Käepaela hoian kuni Tallinna tagasi jõudmiseni KÄE PEAL kuna see tagab rongisõidu!!!

Tartu minister ei saa 10 000 tudengi vastu

Juhtimaks avalikkuse tähelepanu Tallinna Ülikooli moodustamise toppamajäämisele haridus- ja teadusministeeriumis korraldavad Tallinna Pedagoogikaülikooli, Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Humanitaarinstituudi ja Eesti Kunstiakadeemia tudengid rongis debati ja Tallinna Ülikooli tudengiürituse Viljandis, näitamaks et üliõpilaste seas on ühtekuuluvustunne juba tekkinud.

Tudengid ei mõista, miks minister on unustanud Eesti ja ajab Tartu asja.

Tundub, et Toivo Maimets ei tegutse oma erakonna ega ka Eesti huvides (Koalitsioonileppe punkt 6.4. ütleb "Ülikoolimaastiku korrastumise soodustamiseks toetame Tallinna Ülikooli teket".). "Kelle minister ta on, kas Tartu Ülikooli?" küsib Tallinna Pedagoogikaülikooli tudeng Liis Lepik.

Tulevase Tallinna Ülikooli tudeng ei istu nurgas ja ei oota järgmise väljalubatud alguskuupäeva möödumist.

16. septembril sõidavad sajad pealinna tudengid, rektorid ja poliitikud rongiga Viljandisse. Vagunis toimuv debatt "Mitme silmaga näeb paremini?" üritab vastust leida küsimusele mitut tugevat ülikooli Eesti vajab ja suudab üleval pidada.

Debatist on kutsutud osa võtma ja oma seisukohti välja ütlema VKA, TPÜ, EHI, EKA, TTÜ ja TÜ rektorid, EAI esindaja, haridus- ja teadusminister Toivo Maimets, rahandusminister Taavi Veskimägi, TLÜ projektijuht Leif Kalev, Tartu linnapea Andrus Ansip, EÜLi juhatuse esimees Madis Masing, Indrek Raudne, Ott Lumi, ning üliõpilaste esindajad suurematest kõrgkoolidest.

Viljandisse jõudes liigutakse ühtse rongkäiguna läbi linna kultuurimajja. "Tahame Viljandi linnarahvale teadvustada Tallinna Ülikooli vajalikkust ja rongkäik on hea moodus tähelepanu saavutamiseks," ütles ürituse üks korraldajatest, Viljandi Kultuuriakadeemia tudeng Teisi Tubin.

Õhtu lõpeb tudengipeoga Viljandi Kultuurimajas, kus esinevad inimesed meie omadest koolidest (oktett, koreograafid, tudengibändid) ja Memoriaalansambel.

Janne Jakobson
Tulevase Tallinna Ülikooli tudengiaktiiv
514 7840
ty@kultuur.edu.ee

Õ.I.P.

Õhtul esineb Põlva noortebändide festivali esimese päeva võitja Õ.I.P., kelle
marjad on mõnusalt viisilised ja samas ka rokilikud. Esitusele tulevad ainult
oma loomingulised palad. Kas see on hea või halb on igaühe oma valik!


Tarkusetera:

Tsekka kui suures hunnikus tuleb staffi kokku Kultuurimajja.
Sa kindlalt kahetsed, et pead sellel päeval minema vanaema sünnipäevale ja ei saa tulla

Piletid saadaval !!!

Alates esmaspäevast 13. Septembrist on piletid saadaval nii TPÜ Üliõpilasesindusest [K-122 ISIC-uga 75.- ja ilma 100.-], kui ka Vilajandi kultuuriakadeemia raamatukogust [eelmüügist ISIC-uga 35.- ja kohapealt 50.-].

Esineb Memoriaalansambel !!!

Peaesinejaks on seekordsel TLÜ PEOL Memoriaalansambel, kelle esituses on võimalik kuulda vanu Disko hitte uues ja täiesti erinevas esituses. Nende seas Luuser, Kikilips, Nukuke jne.
Oma nõusoleku tulla esinema on andnud ka mitmed erinevad etteasted ja bändid.
Hilistel öötundidel pelab muusikat DJ InimPeldik !!!

Piletihind:

Pileti hinnaks on seekord ISIC-uga Tallinnast 75.- ilma on 100.- ja Viljandist on eelmüügist 35.- kohapealt 50.-.

Tallinna pileti sees on ka edasi-tagasi rongipilet, kuid just neil kindlatel sõitudel !!!
[Tallinnast 18:31 16.September ja Viljandist 6:21 17.September].

Loomulikult saab kurku niisutada booliga ja magu täita söödavaga. Saab nautida ka vanu filme Chill-Out ruumis ja ennast välja elada maru muusika saatel Suures Saalis.

Mitme silmaga näeb paremini?

Juba teist korda korraldavad Tallinna Pedagoogikaülikooli, Viljandi Kultuuriakadeemia, Eesti Humanitaarinstituudi ja Eesti Kunstiakadeemia tudengid tulevase Tallinna Ülikooli (edaspidi TLÜ) tudengipidu, et süvendada nelja kooli tudengite seas ühtekuuluvustunnet.

Meie eesmärgiks on korraldada võimalikult mitmekesise kultuuriprogrammiga üritus, mis oleks tudengitele võimalikult soodsa hinna ja muude lisaväärtustega. Olles valinud peo toimumiskohaks Viljandi, saame otseselt näidata, et tulevane TLÜ ei ole mitte ainult Tallinn ja geograafiline eraldatus pole takistuseks tudengite omavahelisel lävimisel.

16.septembril aset leidev üritus saab alguse kell 17.30, kui kogunevad tudengid Balti jaamas, et sõita koos 18.31 väljuva rongiga Viljandisse.

Eeldame, et rongiga tuleb 200 tudengit ja seetõttu oleme planeerinud tegevuse kahte vagunisse. Esimeses toimub debatt teemal "Mitme silmaga näeb paremini?", millest kutsusime osalema VKA, TPÜ, EHI ja EKA rektorid, Haridus- ja teadusministri, TLÜ projektijuhi, TTÜ ja TÜ rektorid, EÜLi juhatuse esimehe ning tudengite esindajad. Teises toimub ühislaulmine ning mängud.

Viljandisse jõudes liigutakse ühtse rongkäiguna Kultuurimajas toimuvale peole, kus esinevad inimesed meie omadest koolidest (tantsijad, oktett, bändid, DJ jt). Ürituse kordaminemisele aitavad kaasa Aure OÜ, Tallinna Karastusjoogid, Edelaraudtee, A. Le Coq, Imago OÜ, AS Hallik ja loomulikult meie oma koolid.

TLÜ peo korraldamine on kokku toonud grupi aktiivseid, edumeelseid tudengeid neljast koolist, kelle eesmärgiks on jätkata antud ürituse korraldamist ja muuta see traditsiooniks.

Parima ülikooli nimel,
korraldajad.

Kontakt:
ty@kultuur.edu.ee
Lauri Läänemets [ 5139037 ]
Janne Jakobson [ 5147840 ]
Sitemap