Tudengipeod

"Sündmused olgu tähistamiseks"

Kui sul või sinu sõbral on tulemas tähtpäev või mõni tähtis sündmus plaanis ja soovite ise nautida vastavat üritust siis anna teada ja teeme koos sündmuse meeldejäävaks ja nauditavaks !

"Pidu kuhu võid tulla ka üksi"

Pidu on sotsiaalne kogunemine, mis on mõeldud tähistamiseks ja meelelahutuseks. Kuigi peol on mõned ühised jooned usuliste ja hooajaliste festivalidega, väljendab termin "pidu" tavaliselt väiksemat sorti kogunemist isiklikel, rohkem kui kultuurilistel, põhjustel, isegi kui põhjus on lihtsalt lustimisesoov.

Peod tagavad arvukaid võimalusi igasugust liiki sotsiaalseks suhtlemiseks, sõltudes osavõtjatest ja nende arusaamadest vastuvõetavast käitumisest vastavale sündmusele. Tulemusena kalduvad need tugevdama kultuurilisi ja/või kontra-kultuurilisi nõudeid, kuigi mõnikord juhtub see, andes pool-vastuvõetavat sotsiaalset konteksti, et rikkuda mõnda neist nõuetest.

Allikas : Wikipedia.org

Tudengipidusid ning eriüritusi nagu rongipidu oleme koos korraldanud juba aastast 2004. Põhiliseks ideeks on alati olnud see, et lähendada külastajaid ja lasta neil osa saada meelelahutusest, mis jääb neile mällu igaveseks. Pidusid korraldame alati mõttega, et kõik saaks midagi. Oleme pakkunud nii supiteatrit, karaoket, videosaali, võimalust valida "Parimat tudengibändi" ja rokkida erinevate legendide saatel nagu Rock Hotel, Singer Vinget, Memoriaalansambel ja Skriimsilm.


Sitemap
© MTÜ Kollane Maasikas