Tikand, trükk ja printimine
Siiditrükk

Siiditrükki kasutatakse siledapinnaliste tekstiiltoodete trükkimiseks - T-särgid, pusad, joped, spordiriided, kotid jne.
Siiditrüki eeltöödeks on värvilahutus (mitmevärviliste logode, kujutiste ja piltide puhul), filmi- ja raamitegemine. Mitmevärviliste kujutiste trükkimisel on vaja iga värvi puhul teha eraldi trükiraam ja iga värv kantakse ükshaaval tootele.
Tooted trükitakse spetsiaalsetel trükikarussellidel. Peale trükkimist kuivatatakse tooted kõrgel temperatuuril tunnelkuivatites.

Kuumpress trükk

Kasutatakse ka väikeste koguste puhul lihtsamate logode tootele kandmiseks. Presstrüki puhul lõigatakse kilest välja vajalik kujutis ja pressitakse tootele suure rõhu all kõrgel temperatuuril.

Masintikand

Masintikandi eeliseks on kiirus, vastupidavus ja korrektne tulemus. Tikandit kasutatakse üldjuhul materjalidel, mille pind ei pruugi väga sile olla nagu fliisid, mütsid, sallid, kindad, käterätikud, pikee-polosärgid, joped jne. Masintikandi puhul tehakse masina jaoks kujutisest programm, millest lähtuvalt masin ise hiljem soovitud kujutise ettenähtud kohta tikib

Kontakt ja tellimine

Kui soovite oma tööriietele trükki või tikandit, siis küsige pesonaalst pakkumist. Logo trüki või tikkimise korral soovime me trüki faili kujul teie firma/asutuse jne logo. Lihttekstide puhul on vaja teada mis tekst, mis suuruses, mis fondis ja mitme värviga.

Plakatite, voldikute, flaierite jne. printimine

info peagi siin..

Sitemap
© MTÜ Kollane Maasikas