Koduleht ja disain
Veebilehed, kujundus, CMS
Veebilehed
airguitar

Veebileht on tänapäeva ühiskonnas üks esimesi ja tähtsamaid kohti kust inimene otsib infot sinu ettevõtte / organisatsiooni kohta. Selleks peab olema veebileht kindlasti informatiivne, lihtne ja samas ka väga atraktiivne, et külastaja ka teinekorda tagasi tuleks.

Informatiivsus :

Kuna kõige paremini tead sina oma ettevõtte / organisatsiooni kõige uuemat informatsiooni siis peab olema sul ka võimalik seda iga kell muuta ja täiendada. Siit ka meie suur trump kuna pakume väga kasutajasõbralikku ja lihtsat sisuhaldust. Kõik on enda poolt valmis ehitatud ja seega on ära jäetud ebavajalikud võimalused ja nupud, mida ei lähe kunagi vaja samas kõik info saab ühe nupuliigutusega ära muuta.

Lihtsus :

Kas ettevõtte / organisatsiooni poolt on kõige tähtsam anda edasi kõiksuguseid liikuvaid vidinaid või seda informatsiooni mida külastaja soovib? Ennekõike on ikka tähtis külastajale anda otsitavat infot ja seega ei ole ka meie lahendustel palju liikuvaid pilte / taustu / nuppe. Alati saab külastaja aru kus ta on ja kuidas mujale saada.

Atraktiivsus :

Asjaarmastuslikkusest kasvab alati välja parim tulemus! Kuna meie tiim on kõike teinud alati tahtmisest ennast ja enda oskusi arendada siis väljakutsed kodulehe võimaluste juures on alati teretulnud.

Kollane Maasikas lehe all nurgas ehk Meego CMS

Tegu on siis süsteemiga, mille olen ise välja arendatud. Alguse sai see 2003. aasta detsembris, kui sai loodud oma instituudile tudengiportaal. Sellest ajast peale on süsteem arenenud just tänu kasutajate kommentaaridele ja soovidele ning mõeldes nende kasutamise lihtsusele. Nii, et proovi järgi ja sa ei kahetse ;)

Disain
zirc_us_5

Kuigi oleme ise rohkem keskendunud lehe süsteemi arendamisele siis kiire reageerimise vajadusel saame kvaliteetselt ja kiiresti hakkama ka erinevate asjade kujundmisega - kodulehed, plakatid, flaierid, voldikud, bännerid jne. ning pikemate ajakavade puhul on meie lähiringkonnas väga mitmeid suurte kogemuste ja oskustega disainereid ning fotograafe.

Kodulehe kujundus

Kahtlemata peab koduleht olema atraktiivne ja mitte liiga segav kasutajale. Seega on meie kasutuses nii lihtsamaid ja kiiremaid kui ka aeganõudvamaid ja põhjalikumaid kujundusteenuseid ning loomulikult nende juurde käivad fotograafid, kelle silme alt ei jää midagi peitu.

Plakatid ja flaierid

Kuigi palju asju liigub interneti siis on keskkondi kus väga hästi paistavad silma plakatid, mis viivad tähelepanu endale ning on sündmusi, mis vajavad flaiereid / voldikuid, mida külastajatele jagada siis leiame selle õige lahenduse, et just sinu sihtgrupp leiaks tee sinuni.

Sitemap
© MTÜ Kollane Maasikas